Pignon i Urząd Skarbowy”

Wspólne wyjście do teatru było czasem odpoczynku, integracji i dobrej energii. To wyjątkowy moment, by złapać oddech, pośmiać się i spędzić razem czas przy świetnym spektaklu.

Za nami wspólne wyjście do Teatru Ludowego na spektakl „Pignon i Urząd Skarbowy”.

W ramach programu opieki wytchnieniowej towarzyszyliśmy grupie rodziców dzieci objętych polskim systemem edukacji podczas popołudnia pełnego śmiechu, odpoczynku i dobrej energii.

Była to okazja, żeby choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, złapać oddech i spędzić czas przy znakomitej komedii Francisa Vebera.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za wspólny czas 💛

Działanie odbywa się w ramach Rządowego programu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży „Przyjazna szkoła” – moduł 2: Dobrostan społeczności szkolnej.

Przejdź do treści